In memoriam: Mart Evers

 

De afgelopen maanden hebben we binnen de Fanfare familie twee geboortes mogen melden.

Nu hebben we helaas minder goed nieuws. Ons oudste (ere commissie) lid Mart Evers is afgelopen vrijdag op 85 jarige leeftijd overleden.

 

 

Tijdens ons jubileumfeest in 2019 mocht Mart nog de insigne ontvangen voor zijn 50-jarig lidmaatschap. In al die jaren heeft Mart onze vereniging altijd een zeer warm hart toegedragen. Mede door vele ondersteunende werkzaamheden op de achtergrond. Naast zijn lidmaatschap van onze vereniging is Mart natuurlijk ook de schoonvader van onze voorzitter en opa van onze trombone speler Raoul. We wensen de gehele familie veel sterkte toe in deze lastige tijd.

Activiteiten

Geen evenementen

Fanfare Eendracht Dieteren

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com